RUSAN - MIKRON D.O.O.: Šeimos verslas tapęs žinomu visame pasaulyje

RUSAN - MIKRON D.O.O.: Šeimos verslas tapęs žinomu visame pasaulyje

Jei mūsų paklaustumėte, kokie yra geriausi optinio taikiklio adapteriai ar taikiklio žiedai, mes be jokios abejonės atsakytume - RUSAN!


RUSAN - MIKRON D.O.O. ne tik yra įmonė, su kuria bendradarbiauti yra malonu, bet ir gamintojas, kuriuo mes visiškai pasitikime. Jų gaminių kokybė ir p
reciziškumas mums leidžia drąsiai juos rekomenduoti mūsų klientams ir partneriams.

 


Nuo metelo apdirbimo įmonės iki plačiai žinomo gamintojo pasaulyje

Įmonė pradėjo savo veiklą 1983 metais Kroatijoje, kai Rusan šeima įkūrė metalo apdirbimo įmonę.  Željko Rusan 1986 metais įkūrė savo ginklų dirbtuves. Čia jis pradėjo dirbti su ginklais, optikomis ir montavimo konstrukcijomis. Pastebėjęs trūkumą tvirtų ir patikimų taikiklio žiedų, jis 1993 metai pradėjo optinių taikiklių žiedų gamybą. 1998 metais įmonė įsigijo pirmąsias CNC staklės, o 2004 metais RUSAN - MIKRON D.O.O. itin išgarsėjo sukurę savo pirmąjį milimetro tikslumo adapterį optinio taikiklio priedėliams. 
Šiandien RUSAN - MIKRON D.O.O. įmonės unikalūs gaminiai yra vertinami visame pasaulyje dėl jų aukštos kokybės ir preciziškumo. 

 

RUSAN - MIKRON D.O.O. įmonė šiandien

Įmonė specializuojasi gamindama įvairių tipų optinių taikiklių laikiklius, priedėlių adapterius ir įvairius kitus priedus optikos tvirtinimui, kurie gaminami milimetro tikslumu. Kiekvienas šios įmonės gaminys yra parenkamas atsižvelgiant į konkretų ginklo ar taikiklio modelį, užtikrinant optimalų pritaikymą ir maksimalų našumą.
RUSAN - MIKRON D.O.O. gamykloje nesustojant visą parą dirba 22 modernios CNC staklės ir daugiau nei 55 darbuotojai, kurie dirba 2 pamainomis,tad įmonės gamyba veikia visą parą! Kad užtikrintų aukštą produktų kokybę nuolat stebimas ir kontroliuojamas gamybos procesas. Gamykloje įrengta požeminė šaudykla, kurioje Rusan gaminių patikimumas ir tvirtumas yra atidžiai testuojamas ir vertinamas.

Nuo 1983 metų auganti RUSAN - MIKRON D.O.O. garsėja savo aukštos kokybės gaminiais, kurie yra patikimi ir atitinka aukštus standartus. Jų gaminių patikimumas yra įrodytas ir vertinamas tiek profesionalių šaulių, tiek medžiotojų. 

Šiandien įmonės įkūrėjas Željko Rusan vis dar aktyviai dalyvauja įmonės veikloje, tačiau jo sūnus Ivanas jau pradėjo žengti jo pėdomis ir sunkiai dirba, siekdamas perduoti šį šeimos verslą ateities kartoms.

 

 

Populiariausias ARM52 optinio taikiklio priedėlio žiedas

Šis RUSAN išgarsines ARM52 optinio taikiklio priedėlio žiedas yra itin tvirtas ir patvarus. Pritaikomas milimetro tikslumu, pagal kiekvieną taikiklį atskirai. Žiedas yra parenkamas pagal optinio taikiklio išėjimo diametrą. Tinka nuo 30mm iki 65mm.  Turi greito užveržimo ir atlaisvinimo svirtį. Žiedo vidus patengtas specialia medžiaga, kuri neleidžia slysti, ir apsaugo optinį taikiklį nuo pažeidimų. 

 Kad galėtumėte naudoti standartinį RUSAN ARM-52 žiedą kai kuriems priedėliams (Hikmicro Cheetah,Hikmicro Thunder ,Pulsar Forward, Pulsar Krypton, Pulsar Proton) yra reikalingas perėjimo žiedas. Perėjimo žiedas yra parenkamas pagal kiekvieną optinio taikiklio priedėlio modelį.

Greito nuėmimo žiedai

RUSAN greito nuėmimo žiedai yra puikus pasirinkimas tiems, kas ieško aukštos kokybės, patvarumo ir patogumo. Jie užtikrina greitą ir paprastą optikos montavimą ir nuėmimą, išlaikant optikos tikslumą ir stabilumą. Dėl savo plieninės konstrukcijos ir atsparumo aplinkos sąlygoms, šie žiedai yra ilgaamžiai ir patikimi, todėl jie yra verti investicijų tiek profesionaliems šauliams, tiek mėgėjams.

RUSAN greito nuėmimo laikikliai skirti termovizoriniams taikiklimas

RUSAN greito nuėmimo laikikliai specialiai sukurti ir pritaikyti termovizoriniams taikikliams. Šie laikikliai yra pagaminti iš aukštos kokybės plieno, užtikrinant patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jie sukurti pagal specifinius ginklų gamintojų reikalavimus, tokių kaip Blaser ir Sauer, kad atitiktų kiekvieno modelio ypatumus. RUSAN laikikliai leidžia greitai ir lengvai pritvirtinti bei nuimti taikiklius, suteikiant šauliams lankstumo ir patogumo naudojant termovizorinę įrangą.

   

Susipažinkite su RUSAN - MIKRON D.O.O. gamykla iš arčiau:

Reikia pgalbos renkantis RUSAN priedėlio ar tvirtinimo žiedus? Padėsime ar pakonsultuosime +370 677 94 009

Grįžti į tinklaraštį