Naujiena! InfiRay Reality+ technologija

Naujiena! InfiRay Reality+ technologija

Kas yra Reality+ technologija?
Tobulėjant technologijoms, dirbtinis intelektas integruojamas į žmonių gyvenimus. Sumaišius AI algoritmus su terminiu vaizdavimu, galima sukurti itin tikroviškus ir  aukštos kokybės šiluminius vaizdus ir tai vadiname „InfiRay Outdoor Reality+“ technologija. Naudojant „Reality+“ technologiją  šiluminiai vaizdai tampa aiškesni ir detalesni, atverdami naujas galimybes. „Reality+“ technologija apibendrinta trimis žodžiais: aiškumas, sklandumas ir jautrumas.

 

Ką „Reality+“ mums gali duoti?
„Reality+“ technologija sujungia RAW duomenis iš labai jautrių vanadžio oksido jutiklių su galingais vaizdo apdorojimo algoritmais, kad pagerintų šiluminių vaizdų kokybę. Slopindama triukšmą ir trukdžius, technologija padidina vaizdo kontrastą ir detales, sukuria daug ryškesnį ir tikroviškesnį šiluminį vaizdą. Šios technologijos dėka 256×192 pikselių raiškos termovizorius tampa panašesnis į 384 x 288 pikselių raiškos termovizorių.

R+ leidžia matyti aiškiau ir tikroviškiau
Kadangi ši technologija pašalina "vaizdo triukšmą"to pasekoje vaizdas tampa aiškesnis ir suteikiamas sklandesnis vizualinis suvokimas. 

Daugiau detalių, daugiau jautrumo
„Reality+“ technologija ne tik pagerina bendrą vaizdo kokybę, bet ir padidina sistemos jautrumą, fiksuodama net mažiausius temperatūros skirtumus. Tai leidžia aptikti mažesnius objektus.

Pirmieji su „Reality+“ - AFFO serija
Šiuo metu su Reality+“ technologija patobulinta AFFO serija! AFFO AP09 ir AP19 dabar žymimi kaip „R+“. AFFO AP09 ir AP19 yra baziniai, nedidelės kainos, termovizoriai su 256 x 192 raiškos jutikliais. Termovizoriaus aptikimo atstumas lieka toks pats, tačiau matomas vaizdas yra kur kas aiškesnis.

„Reality+“ technologija yra pasirengusi jums suteikti aukštenės kokybės vaizdus už senąją AFFO termovizorių kainą. Nuo šiol visi AP09 ir AP19 OpticSpot.lt su nauju R+ algoritmu.

 

Grįžti į tinklaraštį